Green Zone Comunity

Green Zone Comunity

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Cerere leader LaCosaNostra

In jos 
AutorMesaj
don_salvatore

Data de înscriere : 26/02/2012

MesajSubiect: Cerere leader LaCosaNostra   Mar Mar 27, 2012 11:27 pm

Informatii despre caracter :

• Nick : Big_Smoke
• Level : 6
• Poza cu stats : din pacate nu am pt ca siteul pe care postez eu pozele cu /stats este in mentenante.../check me in game sau revin cu edit...
• De ce doriti liderul acestei factiuni : pt ca imi place si pt ca inainte de WiPe tot eu am fost...
• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : cu chestii ilegale droguri arme mats rapiri warruri etc...
• Cum puteti ajuta factiunea in calitate de lider : bagand in ea numai oameni capabili de LCN
• In ce interval orar jucati : si seara si dimineata
• Nick-uri anterioare : Don_Salvatore
• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Big_Smoke sa nascut acum 21 de ani la spitalul din Los Santos,el si a petrecut copilaria in cartierul Temple,Big_Smoke era un impatimit al masinilor,dupa ce a implinit varsta de 16 ani Big_Smoke si a luat imediat permisul de conducere.Prima sa slujba a fost sa livreze pizza ,el livra pizza cu ajutorul masini tatalui sau ,un Bobcat negru.In timp ce mergea la o livrare a gasit un Sabre negru cu dungi albe abandonat pe camp.A tractat masina pana acasa unde cu ajutorul tatalui sau a reparat-o.Urmatoarea zii a participat la o cursa ilegala,unde politia a descins si Big_Smoke a fost arestat.A fost nevoit sa plece pentru cativa ani din Los Santos,dar ani au trecut si Big_Smoke sa intors inapoi acasa.Acum isi cauta un loc de munca,el tocmai si a depus cererea pentru leader la La Cosa Nostra si spera sa fie acceptat!!!

Informatii din viata reala :
• Nume: Andrei
• Varsta reala: 14ani
• Oras : Los Angeles-California
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Cerere leader LaCosaNostra
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Zone Comunity :: Leaders-
Mergi direct la: