Green Zone Comunity

Green Zone Comunity

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Regulament! Esti asistent/helper UITETE !!!

In jos 
AutorMesaj
Smog
Admin

Data de înscriere : 29/01/2012

MesajSubiect: Regulament! Esti asistent/helper UITETE !!!   Vin Feb 03, 2012 4:20 am

-Un asistent trebuie sa aibe un limbaj adecvat fata de playeri.
-Odata ce sunteti chemati sa ajutati un player trebuie sa fiti calmi si sa-i ajutati de la cap pana la coada.
-Niciodata un asistent nu spune la un player ca nu-l poate ajuta ca are treaba si nu are timp sa-l ajute!
-Asistenti sunt ghidul playerilor,ei ajuta playeri sa cunoasca serverul!
-Cand intra un PLAYER NOU va dati TELEPORTS la el si ii aratati tot ce vrea sa stie playerul respectiv!
-Daca un asistent sta AFK mai mult de 30 minute pe server va primi /makeasistent 0 ,fara nicio discutie!
-Niciodata un asistent nu va da kick la un admin,asistentul respectiv este rugat sa anunte pe report ca acel admin INCALCA REGULAMENTUL!
-Un asistent nu are voie sa foloseasca /asm in scopuri personale,de exemplu:"Vreau si eu la event"!
-Necolaborarea cu ceilanti asistenti pe /as se pedepseste cu ass down!
-Limbajul pe /as se pedepseste cu ass down!
-Jignirea unui player se pedepseste cu ASM 0 (Un asistent este obligat sa ajute playeri,nu sa le poarte pica de asta SUNT ASISTENTI)!
-Un asistent nu trebuie sa reactioneze la limbajul urat care il adreseaza playerul ,IL PEDEPSITI CU MUTE!
-Neprezentarea la sedintele anuntate de dinainte se pedepseste cu ASS 0!
Daca ati citi regulamentul scrieti in aplicatiia dumneavoastra "Am citit regulamentul asistentilor si promit ca il voi respecta"
NU AVETI VOIE SA CERERTI ASISTENT UP!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://greenzone.wikiforum.ro

Regulament! Esti asistent/helper UITETE !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Zone Comunity :: Cereri Asistent/Helper-
Mergi direct la: