Green Zone Comunity

Green Zone Comunity

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Cerere leader FBI

In jos 
AutorMesaj
Chrys_Xander

Data de înscriere : 26/02/2012

MesajSubiect: Cerere leader FBI   Dum Feb 26, 2012 11:10 am

• Nick : Chris_Xander
• Level : 5
• Poza cu stats : ,va voi arata in joc
• De ce doriti liderul acestei factiuni : Consider ca fbi este o factiune extrem de serioasa si trebuie corect organizata si gestionata.Aceste calitati sunt greu de gasit,dar experientele mele anteriaore m-au invatat ce inseamna aceste 2 lucruri,cum sa pedesesc,cum sa conduc si cum sa fac respectata aceasta factiune
• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Cu crimele,descoperirea savarsitorului,contrabanda de substante ilegale si tot ceea ce este complicat de realizat,deoarece aceasta factiune trebuie respectata pentru ceea ce face si munca pe care o depune
• Cum puteti ajuta factiunea in calitate de lider : Voi incerca sa opresc 99,99% infractiunile,la fel cum si tolstoi spunea ca "orbul vede bunatatea iar surdul o poate auzi" orice criminal,factiune.ilegale poate fi oprita indiferent de gravitatea ei.Iubesc aceasta factiun,ma voi devoda 200% si voi incerca sa creez cei mai buni agenti prin antrenamente zilnice deagle,motivari.Voi incerca sa fac ceea ce nu toti au facut
• In ce interval orar jucati :Nu am intervale anume,cam 5-6 ore pe zi
• Nick-uri anterioare :
• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :Ma numesc Chrys si provin dintr-o familie saraca.La mine in cartier criminalitatea si ilegalitatea aveau cote ridicate.Lumea in care am trait m-a invata ca omul cat munceste,invata iar cei care muncesc au dreptul de a ramane in posesia bunurilor si in special vietii,de aceea am invatat ca menirea mea este oprirea criminalitatii.Am in spate o facultate,dar experienta vietii m-a invatat mai multe,mai ales cum sa fac alegerea corecta,de aceea am ales acest job si sper ca lumea va lua in vedere calitatile mele si nu defectele.Am fost leader pd,exact ceea ce mi-am dorit,am iubit legalitatea,nu am fost NICI O DATA la inchisoare,nu am avut probleme cu legea,si chiar si in afara serviciului lucrez pe cont propriu depistand bande si criminali.

Informatii din viata reala :
• Nume: Cristi
• Varsta reala: 21
• Oras : Ploiesti
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Cerere leader FBI
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Green Zone Comunity :: Leaders-
Mergi direct la: